Panik i Pusshagen – nypremiär 14 augusti!

Panik i Pusshagen har verkligen rönt stor uppskattning, och vårt traditionsenliga epitet skrattsuccé! stämmer verkligen in – det var många år sedan en publik har skrattat så intensivt och så länge som under sommarens föreställningar!

Därför är det väldigt roligt att kunna ge er som missat föreställningen (eller kanske vill se den igen?) chansen att se den. Vi spelar nämligen fem extra föreställningar under augusti – med nypremiär lördagen den 14 augusti, och därefter onsdagen den 18 augusti, söndagen den 22 augusti, onsdagen den 25 augusti och så den allra sista föreställningen någonsin: lördagen den 28 augusti. Så boka dina biljetter nu! Välkommen!


En reaktion på “Panik i Pusshagen – nypremiär 14 augusti!

  1. Hej Ormteatern.

    Ett litet tips.. lägg upp videolänken på youtube så borde det locka fler till föreställningarna.

    Kraaam

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>